Importo, eksporto, subsidijuoto eksporto, tranzito deklaracijų pildymas

Užsakyti paslaugą

Sklandi prekyba su užsienio šalimis neįsivaizduojama be muitinės tarpininko paslaugų. Mūsų darbuotojai pilnai, operatyviai, atsakingai ir profesionaliai paruoš visus reikiamus dokumentus. Dirbame su kelių, jūrų, geležinkelių ir oro transportu, Klaipėdos uoste įdiegta Krovinių ir prekių informacinė sistema KIPIS.

Importas – muitinės procedūra, kai iš trečiųjų šalių įsigytos prekės išleidžiamos į laisvą apyvartą Europos Sąjungos teritorijoje. Importuojant prekes būtina teisingai nustatyti prekių muitinį kodą (-us), apskaičiuoti ir sumokėti muito ir kitus mokesčius (akcizo, PVM), teisingai, pagal visus reikalavimus, užpildyti importo deklaraciją bei paruošti visus būtinus dokumentus. Kai kurioms importuojamoms prekėms taikomi papildomi reikalavimai ar leidimai. Importuojamos gali būti ne tik prekės, bet ir grįžtančių iš užsienio asmenų turtas.

Eksportas – muitinės procedūra, kai Europos Sąjungos prekės yra išvežamos į trečiąsias šalis arba specialiąsias fiskalines teritorijas. Parduodant (arba išvežant) prekes taip pat būtina teisingai ir pagal visus reikalavimus užpildyti eksporto deklaraciją ir paruošti visus kitus būtinus dokumentus. Ruošiame ir įforminame laikinuosius išvežimus (perdirbti), subsidijuotus eksportus ir kitas eksporto procedūras.

Tranzitas - tai krovinių (prekių) gabenimas per valstybės (ar kelių) teritoriją į kitas valstybes. Trumpiau tariant tai procedūra, leidžianti pervežti prekes per tam tikrų valstybių teritoriją nemokant jose nustatytų mokesčių įvežimo ar išvežimo metu. Taikant tranzito procedūrą prekės gali būti gabenamos su T1 (vidinio) arba T2 (išorinio) tranzito deklaracija, TIR knygele, ATA knygele, Reino manifestu, 302-ąją forma arba paštu. Mūsų įmonė dirba su tranzito programa NCTS, sėkmingai įformina reikiamas procedūras.

UAB „Viprotekas“ darbuotojai pasirūpins, kad Jūsų įmonė greitai ir sėkmingai vykdytų prekybą ne tik Europos Sąjungos teritorijoje, bet ir su trečiosiomis šalimis. Patikėdami muitinės procedūrų rūpesčius mums sutaupysite daug laiko, suteiktos paslaugos bus atliktos greitai, sklandžiai ir atitinks visus teisinius reikalavimus.

Užsakyti paslaugą