About us

Order Services
Daugelio sėkmingų ir su užsienio šalimis bendradarbiaujančių įmonių veikla neįsivaizduojama be muitinės tarpininko paslaugų. Nuoširdžiai džiaugiamės galėdami pristatyti savo įmonę - naudingą partnerį Jūsų verslo plėtrai ir vystymui. Mūsų įmonė turi didelę muitinės tarpininkų darbo patirtį, todėl teikia paslaugas ne tik Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje esančioms įmonėms.
Siekdami užsibrėžtų tikslų, didelį dėmesį skiriame aukštai muitinės tarpininkų paslaugų kokybei:
  • nuolat investuojame į savo darbuotojų kvalifikacinį tobulėjimą;
  • partnerių užsakymus vykdome operatyviai ir nepriekaištingai;
  • užtikriname informacijos konfidencialumą;
  • lanksčiai reaguojame į rinkos pokyčius, todėl sudarydami verslo sutartis, stengiamės aptarti visus klausimus ir surasti verslo partneriams geriausius sprendimus;
  • kiekvienoje situacijoje išsamiai analizuojame ir įsigiliname į partnerių norus ir pateiktą informaciją;
  • priimdami sprendimą visada stengiamės išlikti lojalūs savo klientams, būti jiems naudingi ir ištikimi.
Muitinės tarpininkavimo srityje dirbame nuo 2000 metų. Patyrę darbuotojai profesionaliai paruošia dokumentus visoms muitinės procedūroms.
Mes atstovaujame klientus įforminant prekes muitinėje, pateikiame krovinį ir jį lydinčius dokumentus muitinės procedūroms, atliekame leidimų, sertifikatų muitinėje įforminimą, muitinės dokumentų anuliavimą, performinimą, ruošiame importo, eksporto bei tranzito bendruosius dokumentus (deklaracijas), spausdiname deklaracijas, CMR, užpildome TIR-Carnet, suteikiame klientams vienkartines muitinės garantijas bei ruošiame ir pateikiame muitinei Intrastato ataskaitas.
Mūsų įmonė įsikūrusi Klaipėdoje, šalia uosto, strategiškai ypač patogioje vietoje.
Plačiau apie mūsų paslaugas skaitykite čia: